Služby

Jsme nestátní zdravotnické zařízení registrovaném na Krajském úřadě v Českých Budějovicích.

Každému zákazníkovi se věnujeme s maximální péčí bez ohledu na dobu vyšetření.

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří dobře vidí.

MĚŘENÍ ZRAKU

Nabízíme měření zraku na nejmodernějších japonských přístrojích zkušeným registrovaným optometristou každý den v pracovní době, po domluvě i mimo pracovní dobu. 

Měření provádíme ZDARMA, pokud si zákazník nechá zhotovit brýle v naší optice.

APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK A PORADENSTVÍ

Víme, že první nasazení kontaktních čoček může být i stresující záležitost. Nebojte se, po odborné instruktáži a dohledem našich profesionálů to zvládnete hravě.

Na začátku Vám uděláme úvodní vyšetření - tzn. změříme potřebné parametry a na základě toho a po domluvě s Vámi vybereme vhodný typ kont. čoček. Následuje zácvik nandávání a vyndávání, pak kontrola předního segmentu oka, zda čočky sedí, jak mají a zda je vše v pořádku.

Platíte pouze tuto úvodní aplikaci, kdy obdržíte i diagnostické kontaktní čočky a startovací roztok.

Další veškeré kontroly máte ZDARMA.

ZÁBRUS BRÝLOVÝCH ČOČEK


Pokud potřebujete běžné dioptrie, zábrus provádíme na počkání, jinak do druhého dne.

Naše nové automatické brousící stroje umožňují zábrus všech typů a materialů brýlových čoček včetně čoček s vysokým zakřivením (sportovní brýle), velmi úzké tvary čoček, čočky s vysokým ztenčení a podobně. Tvar čočky je přesně zkopírován podle tvaru Vaší brýlové obruby, data jsou automaticky přenesena do brousícího stroje a poté je čočka zcela přesně zabroušena. Takto precizně provedený zábrus je zárukou pevného uchycení čočky v obrubě.

OPRAVY A ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ


Drobné opravy a čištění brýlí ultrazvukem provádíme ZDARMA.

Máme velký výběr náhradních dílů k brýlím skladem (šroubky, sedýlka atd.) Provádíme letování brýlí stříbrem na moderním letovacím stroji s velmi úzkým plamenem, takže letované brýle jsou neznatelně opálené. 

 

 

JSME TU PRO VÁS.

NAVŠTIVTE NÁS A PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ OČI.


 

Fb share